Jõulusokid erinevad toonid

Läbi müüdud


See ei tule sulle ilmselt üllatusena, et päkapikkude külaskäik on laste jaoks talve kõige oodatum sündmus. Sel aastal on sul võimalus üllatada nii last kui ka tegusat päkapikku uhke northeo jõulusokiga. Sokk on valmistatud oeko-tex standardile vastavast samet või veluurkangast. Soki vooder ja ülaäär on õmmeldud naturaalsest ökoloogilisest puuvillakangast. Sokki saad riputada puuvillapaelast aasa abil. Selleks, et northeo jõulusokk oleks eriti armas, on soki küljes kaks ökoloogilisest puuvillast ja kvaliteetsest kuldsest paelast valmistatud tupsukest- neid on soovi korral lihtne eemaldada.

Jõulusokk on 37cm pikk, soki ava on 14,5cm lai ja sokitalla pikkus on 22cm. Toode on valminud käsitööna, mistõttu võib suurus ka veidi varieeruda.

Disainitud ja valmistatud Eestis.

Pane tähele, et ekraanide erinevuste tõttu võib toote värv veidi tegelikusest erineda.Bränd Design by Northeo

Northeo ettevõtmine on alguse saanud kahe väikese venna, Norberti ja Matheo, lastetoast. Nende nobenäpust emal tekkis praktiline vajadus luua poiste tubadesse silmale ilusaid ja hingele armsaid dekoratsioone. Ta usub, et suure hoole ja armastusega valminud esemed rikastavad poegade lapselikku fantaasiat, andes nende lapsepõlvele näpuotsatäis maagiat. Armsate dekoratsioonidega kaunistatud lastetuba kõlab nagu unistus. Laiemast huvist ema tehtud esemete vastu loodi Northeo, et saaks seda maagiat ka teistele põnnidele jagada.