Raamatutugi 15cm Black

Lisa ostukorvi41 €

Stiilne ja minimalistlik raamatutugi on disainitud norralase Hans-Christian Baueri poolt. Raamatutugi on osa 2019. aasta sügisel välja tulnud raamatutugede ja küünlajalgade kollektsioonist, mille kõik tooted on saadaval musta ja messingu tooni.

"Book Ring on õhuline ja elegantne raamatutugi. Aksessuaar, mis on peaaegu nähtamatu, kuid täiendab Sinu raamaturiiulit graafiliselt justkui õhus hõljuva ringiga."
-Hans Christian Bauer


Materjal puudriga kaetud roostevaba teras  .
Mõõdud laius 5cm, pikkus 14,5cm, kõrgus 10cm.
Kaal 150g.
Disainer Hans-Christian Bauer.

Hooldamine - raamatutuge tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad raamatutoe täiesti kuivaks. Toodet on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis.Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/Kirjelda siin toodet ning lisa ⊕ nupust ostunupp.