Pillar vaas 32cm Grey

Lisa ostukorvi68 €

Pillar Vase on skulpturaalse muljega stiilne vaas. Sellest hetkest alates, kui Pillar Vase Cooee Designi poolt loodi on see iga hetkega muutunud üha populaarsemaks ja sellest on saanud üks enim müüdud toode.
Vaasil on matt pehme pealispind, mis on saanud brändi üheks tunnusjooneks.
Iga vaas on käsitsi valmistatud ja käsitsi värvitud, mis teeb iga vaasi unikaalseks ja kordumatuks.
Pillar Vase sobib ideaalselt kokku teiste Cooee Designi toodetega, nii küünlajalgade kui kandikutega.Materjal keraamika.
Mõõdud diameeter 17cm, kõrgus 32cm.
Kaal 1500g.

Vaasi hooldamine - vaasi värvitud pealispinda tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad vaasi täiesti kuivaks. Vaasi on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis. Vaasi sisemus on vee hoidmiseks glaseeritud, kuid soovituslik on lasta vaasil vahepeal nö olla ja seest kuivaks kuivada.
Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/