Pastille vaas 15cm White

Lisa ostukorvi27 €

Stiilne keraamiline vaas, mille kitsa kuju tõttu sobib ta hästi just aknalaudadele või riiulitele, mille sügavus on väike. Vaas on käsitsi tehtud ja maalitud, mis muudab iga toote unikaalseks. Matt pehme pind on käe all mõnusalt soe ja sobitub tõe poolest igasse interjööri.Materjal keraamika.
Värv valge.
Mõõdud  W:4, L:15, H: 14.

Vaasi hooldamine - vaasi värvitud pealispinda tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad vaasi täiesti kuivaks. Vaasi on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis. Vaasi sisemus on vee hoidmiseks glaseeritud, kuid soovituslik on lasta vaasil vahepeal nö olla ja seest kuivaks kuivada.Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/