Küünlajalg Lykke hõbedane

Läbi müüdud

Disainitud kui lõpmatuse sõlm, Lykke küünlajalg on rahustava olekuga ning annab sulle lisaks soojale olekule ka ilusa aksessuaari kapi peal. Põleva küünla valgus ja õrn võbelemine loob ilusa kontrasti küünlajala jõulise olekuga. Küünlajalg on omaette disainelement ka ilma küünaldeta.
Lykke tähendab Taani keeles sõlme.


Materjal galvaniseeritud keraamika.
Kaal 600g.

Küünalajalga ei tohi puhastada vahenditega, mis võivad seda kriimustada (harjad, svammid, keemilised pesuvahendid). Küünlajalga ei tohi pesta nõudepesumasina ja hoida liiga kaua päikese käes ning on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis. Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/