Küünlajalg Carrara

Läbi müüdud

Hans-Christian Baueri poolt disainitud stiilne küünlajalg. Küünlajalg on valmistatud Carrara marmorist ja messinguga kaetud roostevabast terasest. 

"Carrara küünlajalg on elegantne väljendus raskusest. Massiivne marmorist sammas annab piisavalt raskust hoidmaks küünlaalust stabiilsena ilma et kaks erinevat objekti omavahel kokku puutuks."
-Hans Christian Bauer.Materjal Carrara marmor, messnguga kaetud roostevaba teras.
Mõõdud laius 9cm, pikkus 4,3cm, kõrgus 11cm.
Kaal 400g.
Disainer Hans-Christian Bauer.

Hooldamine - küünlajalga  tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad küünlajala täiesti kuivaks. Toodet on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis.Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/