Küünlajalg 29cm White

Lisa ostukorvi37 €

Minimalistliku disainiga küünlajalg, mis toob koju klassikalist elegantsust. Ajatu küünlajalg on saadaval kahes erinevas suuruses, mis muudab nende kombineerimise esteetiliselt nauditavaks. Veel parem isegi on, kui lisad neid kõrvuti lausa kolm.Materjal puudriga kaetud roostevaba teras.
Mõõdud laius 9cm, kõrgus 29cm.
Kaal 350g.

Küünlajala käsitsi värvitud pealispinda tuleks puhastada pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Küünlajalga on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis.Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/