Clover 11cm White

Läbi müüdud

Clover vaas disainiti 2019 aasta sügisel Lars Tornøe poolt. Vaas on valmistatud ja värvitud käsitsi, mis teeb iga vaasi unikaalseks. Vaasil on matt ja pehme pealispind. Clover vaasi erinüanss on see, et vaas on ka seestpoolt värvitud.


''Clover is a simplified interpretation of classical porcelain styles that might bring items from grandmothers kitchen to mind. Arranged in a triplet, the curved surfaces generate a design language that is both botanical and geometric.''
- Lars TornøeMõõdud laius 7cm, kõrgus 11cm.
Materjal keraamika.
Värv valge.
Kaal 200g.

Vaasi hooldamine - vaasi värvitud pealispinda tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad vaasi täiesti kuivaks. Vaasi on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis. Vaasi sisemus on vee hoidmiseks glaseeritud, kuid soovituslik on lasta vaasil vahepeal nö olla ja seest kuivaks kuivada.


Bränd Cooee Design

Cooee Design on 2005. aastal alguse saanud Rootsi bränd, mis algselt keskendus ehete loomisele, kuid 2015. aastal tuldi välja keraamilise vaasiga nimetusega "Ball Vase", mis andis nende eduloole suure tõuke. Tänaseks on ikoonilisele vaasile lisandunud mitmeid eri mudeleid ja värvitoone, mida on kajastatud maailma juhtivates disainiajakirjades ja meediakanalites. Cooee Designi keraamilised vaasid on üks enim armastatud ja kajastatud sisustusaksessuaare sotsiaalmeedia hiidlaste poolt.

Kõiki Cooee Designi tooteid saad meie kaudu tellida.
https://cooee.se/