Villapallid 6 tk

Läbi müüdud

Villapallid, mis muudavad pesukuivatis pesu kuivamise aega ligi 25% lühemaks. Villapallid on niiskust imavad ja liikudes pesumasinas ringi eraldavad ja tõstavad need pesu lastes kuumusel oma tööd efektiivsemalt teha. Sellega säästad nii keskkonda, pesukuivatit ja ka enda rahakotti.

Komplekti kuulub 6 palli, 3 tumedamat ja 3 heledamat. Heledad pallid on mõeldud heledale pesule ja tumedad pallid tumedale pesule.
Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. Valida välja omale meelepärased tooted ja kirjuta meile!
https://www.cocooncompany.dk/