Seebimarjad 250g

Läbi müüdud

Cocoon Company seebimarjad on kõige naturaalsem alternatiiv tavapärastele keemial põhinevatele pesuvahenditele. Seebimarjad on orgaanilised, vegan, hüpoallergilised ja 100% naturaalsed mustuse eemaldajad, mida saad kasutada nii enda kui riiete pesemisel ja ka habemeajamisvahu asemel. Lisaks on nad täielikult biolagunevad. 
Seebimarjadega saad olla kindel, et pestud pesu on värske ja puhas ning seebimarjade õrnus hoiab värvitoonid ja kanga tekstuuri kauem ilusana.

250g seebimarjadest saad umbes 90 pesukorda.
Seebimarju võid kasutada kõikide kangaste pesemisel, sh villa, kapoki ja siidi.

Seebimarjadega pesu pesemisel ei ole vaja lisada pesupehmendusvahendit. Marjades sisalduv saponiin pehmendab riideid naturaalselt. Seebimarjad on lõhnatud, kuid kui soovid pesule juurde saada mõnusat aroomi, siis lisa igale pesukorrale paar tilka Cocoon Compnay eeterliku õli (samuti poes müüügil).
Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. Valida välja omale meelepärased tooted ja kirjuta meile!
https://www.cocooncompany.dk/