Orgaanilisest puuvillast voodipesukomplekt

Lisa ostukorvi
Allahinnatud!

240x220 vana hind 209€, uus hind 167€.
220x200 vana hind 195€, uus hind 156€.
200x200 vana hind 182€, uus hind 145€.

Hellita ennast võrratult pehme orgaanilisest puuvillast valmistatud voodipesukomplektiga, millega võimaldad parimat ööund, mida endale pakkuda saad - ilmselt paremat kui hotellis.
Kanga eriline kude muudab voodipesu eriliselt pehmeks, kergeks ja hingavaks. Mida rohkem voodipesu kasutad ja pesed, seda pehmemaks see muutub. Komplekt koosneb tekikotist ja kahest padjapüürist.


Materjal 100% sertifitseeritud orgaaniline puuvill, 100% ohtlike kemikaalide vaba
Värv lumivalge
Hooldusjuhised Soovituslik pesemistemperatuur on 40 kraadi juures (et hoolida keskkonnast ja voodipesu materjalist), kuid vajadusel võid pesta ka 60 kraadi juures. Ära kasuta trummelkuivatust. Soovi korral võid voodipesu triikida.Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. 
https://www.cocooncompany.dk/