Orgaaniline tekk Amazing Maze 220x200cm

Lisa ostukorvi335 €

Hellita ennast orgaanilise maisikiududest tekiga, millega võimaldad parimat ööund, mida pakkuda saad. Maisikiududest tekk on hingav, hüpoallergeeniline, niiskust hülgav, tempereatuuri reguleeriv ja vegan.
Tekk on pehme, mõnus ja kerge, justkui ööbiks hotellis.Mõõdud 220x200cm.
Materjal sisu 100% maisikiud, pealispind 100% GOTS sertifikaadiga puuvill.


Cocooni Amazing Maize on innovatiivne tootesari, mis on tehtud 100% taastuvatest materjalidest. Maisikiud on tehtud täielikult ümbertöödeldavast ja loomulikul teel lagunevast toorainest. Tootesari ei ole hea vaid loodusele, aga ka sinu unele. Maisikiudude imetlusväärsed temperatuuri ja niiskust reguleerivad omadused aitavad kindlustada mõnusa une.

Toodetud 100% biolagunevatest maisikiududest ja 100% orgaanilisest sertifitseeritud puuvillast. Hingav, soojust- ja niiskust regulaariv. Keskmiselt soe materjal.

Nagu ka vill, on maisikiud seest õõnes, mis annab sellele suurepärase ja unikaalse soojust regulaarivad omadused. Samal ajal on ta hingav aga vett hülgav nagu kapok. Toodetel on traditsioonilisele sule/alussulestiku täidisega voodiriietele sarnane õhuline ja kerge tunne.

Tarneaeg 2-3 nädalat.Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. Valida välja omale meelepärased tooted ja kirjuta meile!
https://www.cocooncompany.dk/