Meeseep kaeraga

Läbi müüdud

Käsitsi valmistatud seebi koostises on 100% looduslikud materjalid ja on ideaalne neile, kes otsivad niisutavat seepi kuivale nahale.
Mesi ja kaer annavad seebile mõnusa maheda lõhna. Hanuka mesi, mida on seebi valmistamisel kasutatud on tuntud ka tervendava meena, see on rahustav ja antibakteriaalne. Kaer koorib nahka õrnal ja mõnusal viisil.Koostis hanuka mesi, kaer, oliiviõli, kookosõli, RSPO sertifikaadiga palmiõli.Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. Valida välja omale meelepärased tooted ja kirjuta meile!
https://www.cocooncompany.dk/