Madratsikaitse

Lisa ostukorvi32 €

Cocoon Company hingav ja õhuke madratsikaitse on diskreetne lahendus neile väikestele, kellel veel öösiti õnnetusi juhtub. Madratsikaitse on valmistatud OEKO-TEX puuvillast ja membraanist, mis teeb sellel magamise ääretult mugavaks. Madratsikaitse on pehme, õhuke ja ei tee külge pöörates häält. Kaitsel on otstes kummid, millega saad selle tõmmata ümber madratsi et see paigast ei liiguks.Pese 40-60 kraadi juures. Lase madratsikaitsel õhu käes kuivada, ära kuivata seda pesukuivatis.
Madratsikaitse võib pesu käigus 8-10% kokku tõmmata.


Bränd Cocoon Company

Cocoon Company perefirma sai alguse 2011. aastal sooviga luua rohelisem maailm. Nende tooted on 100% naturaalsed ja hüpoallergilised, tootmisel on silmas peetud ökoloogilisust, jätkusuutlikust ja keskkonda. Kõik sai alguse sellest, et nende poeg, Philip, ärkas igal hommikul üles kuuma ja higisena, ükski järele proovitud materjal ei muutnud olukorda paremaks (suled, foam), kuni pere avastas toote nimega Kapok. Perekond avastas naturaalse puuvillast kapoki, millest saigi nende edulugu alguse. Nüüdseks on nende valikusse lisandunud lisaks kapokile, meriinovill, maisikiud ja kõige uudsema tootena erinevad pesemisvahendid.

Kõiki Cocoon Company orginaallehel olevaid tooteid saad meie kaudu tellida. Valida välja omale meelepärased tooted ja kirjuta meile!
https://www.cocooncompany.dk/