Motherhood

Läbi müüdud


Carolijn Braekeni poolt kirjutatud imearmas raamat "Motherhood". Kõikidele emadele.


"...because i want to remember it all, feel it, relive it.

our first year, the raw and pure memories. the tears of tiredness, the despair, the insecurity. the warm flood running through my veins when i feel her tiny chubby body fall asleep in my arms. that sweet, redeeming calm after a stormy period. his hand on my back while my aching body feeds her once again in the darkest of nights.

her chatter, the tiny fingers fiercely holding on to mine, the sweet scent of her hair. her innocence, fearlessness, her wondering eyes. the process of getting to know her, the recognition, a small human slowly changing into her own person."


Raamat on inglise keeles.Bränd Carolijn Braeken

Carolijn Braeken on õppinud ülikoolis juurat ja temast pidi saama edukas jurist. Õige pea sai ta aru, et see tee ei ole tema jaoks. Otsimaks oma õiget kutsumust on ta saanud tuntuks eduka fotograafi ja konsultandina. Oma erinevate erialaste tegevuste kõrval mõlkus tal peas aga mõte, kust ta tee on alguse saanud - alati kaasas olnud väike märkmik ja pliiats, pannes kirja kõik oma tunded, mõtted ja emotsioonid, mis teda igapäevaselt valdasid.

Sellest teadvustamise hetkest alates otsustas ta jääda iseendaks ja jälgida oma südant - ja kirjutada edasi üles kõik oma eluetapid. Tema sõnad on ausad, haavatavad ja toored. Ta kirjutab intuitiivselt oma eraelust saamaks aru ja protsessida oma mõtteid ja tundeid. Ta kirjutab usus, et inimesed, kes ei suuda enda tundeid lahti mõtestada suudavad leida tema sõnades lohutust, samastumist ja aktsepteerimist.