Jeti

Lisa ostukorvi210 €

Ühel ammusel ajal küsis jeti pilvedelt, kuidas see võimalik on, et nood on nii kohevad ning pilved vastasid:"Seda sama tahtsime hoopiski sinult küsida!"

Jeti on valmistatud käsitsi korjatud puuvillast ja kunstkarusnahast. Tähelepanu on pööratud väiksematelegi detailidele, õmblused on tugevad ja silmad turvalised. Iga BigStuffed loomake on läbinud testi, et kontrollida tema vastavust rangetele Euroopa normidele. Mänguasi on sobilik ka vastsündinutele ning valmis eluaegseks sõpruseks.

Mõõdud H 45 cm, W 40 cm.


Bränd BigStuffed

Kõik sai alguse uuest beebist, kui Dana Muskat töötas väsimatult 3 kuud, et luua oma õetütrele esimene BigStuffed - suur valge kaheksajalg. Ta jätkas ja meisterdas oma parima sõbra vastsündinu jaoks esimese albiinovaala ning ühtäkki kasvas see traditsiooniks - sõbrad, perekond ja sõprade sõbrad avaldasid soovi nende imeliste loomade järele. 2014. aastal sündis BigStuffed, mis loodi, et au sees hoida hüljatud albiinoloomi, neid kes jäävad oma erinevuse tõttu omapäi. Ainulaadse välimusega, brändile iseloomulike kurbade silmadega BigStuffed plüüšmänguasjad on loodud, et olla teistsugused ja ainulaadsed ning need kiirgavad endast emotsioone ja seltskonda. Tooted on valmistatud kirglike õmblejate poolt Euroopas. Kvaliteetne ja sertifitseeritud kangas, käsitsi valmistatud tugevad õmblused ja keerukas unikaalne kujundus – BigStuffed on midagi enamat kui lihtsalt mänguasjad, need on loodud kestma. Jaga armastust, adopteeri endale BigStuffed :) 

Kõiki BigStuffed tooteid saate meie kaudu tellida:
BigStuffed