Villane peapael Sophie

Läbi müüdud

Chic ja minimalistlik villane peapael on tõeline pilgupüüdja kargel talveilmal. Peapael on valmistatud 100% villast, see on pehme, soe ja mõnus. 
Käsipesu, lasta õhu käes kuivada.
Üks suurus.
Disainitud ja valmistatud Hollandis.


Bränd Atelier des Femmes


Atelier des Femmes on hollandlasest ettevõtja ja Amsterdami Moeinstituudi lõpetanud Floor Bos'i vaimusünnitis. Oma õpingute ajal sai Floor inspiratsiooni keskaja ja 90ndate stiiliikoonidest. Elades Pariisis ja New Yorgis, milles oli hulgaliselt enesekindlaid, elegantseid ja edukaid naisi tekkis tal idee luua oma moebränd, mis keskendub stiilsete aksessuaaride loomisele.

“These empowering women have an honest approach towards being themselves. I want to celebrate women’s differentiation by creating the Atelier des Femmes attitude, in which everyone looks different, because of their own personality. The woman I design for is confident and inspires by a combination of playfulness and sophistication. Maybe she is today’s Audrey Hepburn, Jane Birkin or Lauren Hutton. Fact is she shines and stands out in authenticity, just like my designs. If you dream hard, eventually they will come true.”

Floor Bos

https://www.atelierdesfemmes.com/