Rattatool Nero

Lisa ostukorvi163 €

Rattatool, mis püüab pilke! Käsitsi valmistatud nahast detailidega, terasest raamiga, reguleeritavate jalakinnitustega ja turvalise 3-osalise turvarihmaga tool valmistab rõõmu nii vanematele kui lastele. Rattatooli disain on midagi erilisemat ja stiilsemat, kui seda on tavapärastel linnas ringi seiklevatel rattatoolidel. Rattatooli iste on valmistatud nailonist, mistõttu on see vastupidav ka niisketele tingimustele ja laseb rattasõite ette võtta ka vihmase ilmaga. Toolid on kerged, mugavad ja vastavad EN14344 turvalisuse standarditele. Tool sobib paigaldamiseks tagumisele pakiraamile.


Toode saabub poodi maikuus.

Kui rattal puudub porilaud, siis tuleb see turvalisuse garanteerimiseks paigaldada. Aseta rattatool pakiraami keskele ja kinnita kaasasolevate vahenditega. Veendu, et oled kõik kinnituskohad ühendanud. Vastavalt lapse kaalule korrigeeri jalatoestuse kõrgust. Rattatoolis last on lubatud sõidutada ainult täisealistel isikutel. Enne sõitma hakkamist veendu, et laps on turvaliselt tooli kinnitatud. Lapsel ei tohi olla seljas riided, mis võivad tooli kinnitustesse takerduda (pikad seelikud/kleidid). Jälgi sobivat sõidukiirust. Kontrolli aeg-ajalt tooli kinnituskohti olemaks maksimaalselt kindel lapse ohutuses. Ära lahku ratta juurest, kui laps on rattatoolis. Pakiraam, millele on rattatool kinnitatud peab kandma vähemalt 25kg.Bränd &Italy

&Italy bränd sai alguse, kui Hollandi perekond vaimustus Itaalias ringi rännates nende stiilse joonega rattatoolidest. Koostöös Itaalia firmaga, mis on juba üle 45 aasta erinevaid rataste aksessuaare tootnud sündiski &Italy bränd. Käsitsi valmistatud nahast rattatoolid, mis püüavad oma stiilse ja lihtsa joonega nii suuremate kui väiksemate pilku. Rattatoolid on sobilikud kasutada ka märja ilmaga ja sobivad lastele kaaluga kuni 22kg.

&Italy