Medio Sphere vaas Bubl Sand

Lisa ostukorvi49 €

Sphere kollektsioonist on ajapikku saanud 101 Copenhageni visuaalse keele ja signatuurkollektsiooni sünonüüm. Kollektsioon on unikaalsete siluettide ja tekstuuride kogum, mis oma elegantsete vormidega väärib tähelepanu. Inspireerituna iidsetest Hiina vaasidest, on kollektsiooni iseloomulikuks jooneks tuhmide maalähedaste toonide palett.

Vaasid on käsitsi glasuuritud ja seetõttu võivad värvid mõningasel määral varieeruda. Vaas ei ole 100% veekindel, veekindluse saavutamiseks aseta vaasi sisse vettpidav anum või kott.


Mõõdud H 26 cm x W 8 cm x L 18 cm.
Materjal keraamika.


Bränd 101 Copenhagen

101 Copenhagen on 2017. aastal loodud Taani disaini bränd, mille visioon on hoida aus peent käsitööd ja meisterlikkust. Brändi disain on  juurtega tugevalt Skandinaavia pinnases, kuid hellitatud Jaapani minimalistliku esteetikaga. Põhja ja Ida põhimõtete kohtumine on tunda kvaliteetmaterjalide kasutamises, tehnikates ja traditsioonides, mis kõik põimuvad kokku holistilisteks 101 Copenhagen kollektsioonideks, millest ei puudu mängulisus ja omapära. Kollektsiooni kuuluvad erinevad ajatu kuid modernse stiiliga mööbliesemed, valgustid ja aksessuaarid.

101 Copenhagen