PIVOLEA

PIVOLEA on seotud loomuliku iluga. Arvame, et peaksite end kosmeetikat kasutades suurepäraselt tundma, muretsemata negatiivsete mõjude pärast teile või planeedile

Kuna usume, et enesehooldus on kuningas, on meie tooted teie ja keskkonna vastu lahked. Seetõttu on meie tooted enamasti looduslikku päritolu, vegan, cruelty-free ja valmistatud Prantsusmaal.

PIVOLEA pakub Sulle looduslikke ja tervislikke küünelakke positiivse ilu saavutamiseks, mis ei kahjusta Sinu tervist ega keskkonda. Küünelakid koosnevad kuni 84% looduslikest koostisosadest: need on valmistatud taimedest ja taastuvatest bioressurssidest, nagu maniokk, suhkruroog või mais.

Soovime teile pakkuda tervisliku ja eetilise koostisega tooteid. Seetõttu on meie küünelakid valmistatud Prantsusmaal, vegan ja pole loomade peal testitud. Ja kuna me ei jäta midagi juhuse hooleks, oleme oma tootmistehase hoolikalt valinud, et see vastaks PIVOLEA väärtustele. Sellel on EcoVadis Platinum sertifikaat, mis on kõrgeim sotsiaalse ja keskkonnaalase pühendumuse tase. Oled hingepõhjani ilus ja eetiline!